Chirurginės lateksinės pirštinės sempermed® Classic (lengvai pudruotos)

Mikroreljefinis paviršius, susuktas kraštelis, pilnai anatominė forma su šiek tiek į delną palenktais pirštais. Didelis jautrumas pirštų galuose.

 PRIEINAMA APSAUGA.
Specialiai išvystytas mirkymo procesas užtikrina optimalų nepralaidumą. Geros kokybės chirurginės pirštinės konkursinėmis kainomis - yra prieinamos dėka labai efektyvaus gamybos proceso.

KOMFORTAS.
Švelnus jutimas, geras valdymas ir saugus paėmimas/sugriebimas yra esminiai dalykai sėkmingai operacijai. Pirštinė turi mikro - šiurkštų neslidų paviršių, kuris pagerina sugriebimą.

ODOS PRIEŽIŪRA.
Pirštinė yra lengvai pudruota grynų grūdų krakmolu, kuris padaro ją lengvai naudojama. Dėka daugybės plovimų (šarminimo) natūralaus latekso pirštinės yra patogios naudoti.


Semperit yra viena iš seniausių pasaulio ir labiausiai gerbiamų pramonės įmonių. Veikla pradėta 1824 metais. Šiandien Semperit AG Holding turi 18 gamybos fabrikų ir daugybę pardavimų filialų trijuose skirtinguose žemynuose: Europoje, Azijoje ir Amerikoje. Tai viena konkurencingiausių įmonių tarptautinės gumos ir plastmasės pramonės rinkoje. Šiai dienai Semperit AG Holding turi 4 garsius prekinius ženklus: SEMPERMED, SEMPERFLEX, SEMPERFORM ir SEMPERTRANS.

Charakteristikos

Gamintojas
Semperit Technische Produkte GmbH · Division Sempermed Austria · A-1031 Vienna
Kiekis pakuotėje
70 porų
Dydžiai
6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0
AQL
1.5