Chirurginės lateksinės pirštinės be pudros sempermed® Derma PF

Mikroreljefinis paviršius, susuktas kraštelis, pilnai anatominė forma su šiek tiek į delną palenktais pirštais. Vidinis paviršius padengtas sintetine medžiaga palengvinančia rankos slydimą. Didelis jautrumas pirštų galuose. 

Dydžiai: 8,0 ir 8,5"DRAUGIŠKOS" ODAI.
Bepudrės DERMA PF pirštinės apsaugo darbuotojus, pacientus nuo pudros sukeliamų dermatologinių, alerginių ir toksinių pavojų. Dėka daugybės plovimų (šarminimo) natūralaus latekso pirštinės yra patogios naudoti.

LENGVAI UŽMAUNAMOS.
Vidinis paviršius padengtas Semperit patentuotu sintetiniu slauksniu - tai palengvina pirštinių užsidėjimą.

KOMFORTAS.
Švelnus jutimas, geras valdymas ir saugus suėmimas/pagriebimas yra esminiai dalykai sėkmingai operacijai. Pirštinė turi mikro-šiurkštų neslidų paviršių, kuris pagerina sugriebimą.


Semperit yra viena iš seniausių pasaulio ir labiausiai gerbiamų pramonės įmonių. Veikla pradėta 1824 metais. Šiandien Semperit AG Holding turi 18 gamybos fabrikų ir daugybę pardavimų filialų trijuose skirtinguose žemynuose: Europoje, Azijoje ir Amerikoje. Tai viena konkurencingiausių įmonių tarptautinės gumos ir plastmasės pramonės rinkoje. Šiai dienai Semperit AG Holding turi 4 garsius prekinius ženklus: SEMPERMED, SEMPERFLEX, SEMPERFORM ir SEMPERTRANS.

Charakteristikos

Gamintojas
Semperit Technische Produkte GmbH · Division Sempermed Austria · A-1031 Vienna
Kiekis pakuotėje
50 porų
Dydžiai
6- XS; 6.5- XS; 7- S; 7.5- S; 8- M; 8.5- M; 9 - L
AQL
1.0./1.5