PATRONAL-CLASSIC Sanitarinis valiklis su apsaugine formule

Talpa: 1L arba 10L
Intensyvaus veikimo, malonaus kvapo sanitarinis valiklis. Ant paviršiaus palieka vandenį atstumiančią apsauginę plėvelę, kuri sumažina kalkių nuosėdų ir nešvarumų nusėdimą ir apsaugo chromuotas detales nuo korozijos. Tinka valyti rūgštims ir vandeniui atsparius paviršius ir daiktus sanitarinėse patalpose, pagamintus iš keramikos, porceliano, chromo, nerūdijančio plieno, eloksalio, poliakrilo plastiko, stiklo, akrilinio stiklo, pvz., sienų ir grindų apdailos plytelės, armatūra, dušo kabinos, unitazai, pisuarai ir t.t.
Neskiedžiamas arba skiedžiamas 1:100.

Intensyvaus veikimo, malonaus kvapo sanitarinis valiklis.  Skirtas greitam kalkių nuosėdų ir kitų nešvarumų pašalinimui. Sudėtyje yra leistinų dezinfektantų pagal EN 1040, EN 1275 ir EN1276 (jeigu naudojamas neskiestas). Apdorojame paviršiuje palieka vandenį atstumiančią apsauginę plėvelę, kurią sumažina kalkių nuosėdų ir nešvarumų nusėdimą ir apsaugo chromuotas detales nuo korozijos.
Koncentrato pH - apie 1
 
Tinka naudoti rūgštims ir vandeniui atspariems sanitarinės zonos paviršiams ir daiktams, pagaminti iš keramikos, porceliano, chromo, nerūdijančio plieno, eloksalio, poliakrilo plastiko, stiklo, akrilinio stiklo, pvz., sienų ir grindų apdailos plytelės, armatūra, dušo kabinos, unitazai, pisuarai ir t.t.

Dėmesio:
durų rankenos, unitazo pasostės ir dangčiai iš poliamido, kaip ir emaliuotos praustuvės ir vonios bei turintys kalkių sudėtyje (marmuriniai) paviršiai gali būti valiklio pažeidžiami!