SANIKAL - Berūgštis ir bechloris sanitarinis valiklis,

Talpa: 1L arba 10L
Berūgštis ir bechloris sanitarinis valiklis, skirtas visiems vandeniui atspariems paviršiams ir daiktams valyti sanitarinėse patalpose. Tinka kasdieniam kalkių nuosėdų, muilo likučių, o taip pat riebalų šalinimui sanitarinėse patalpose. Apsaugo paviršius nuo vandens ir purvo, sudarydamas vandenį ir purvą atstumiančią plėvelę. Yra malonaus ir ilgai išliekančio kvapo. Atitinka santechnikos gamintojų rekomendacijas.
Tinka visiems vandeniui atspariems paviršiams ir daiktams valyti sanitarinėse patalpose:
chromuota ir žalvarinė armatūra, keraminės ir emaliuotos kriauklės, vonios, dušo kabinos, klozetai jų sėdynės ir dangčiai, pertvaros, veidrodžiai, aliumininiai ir dažyti paviršiai, sienų ir grindų keraminės plytelės. Neskiedžiamas arba skiedžiamas 1:100.

Berūgštis ir bechloris sanitarinis valiklis, skirtas visiems vandeniui atspariems paviršiams ir daiktams valyti sanitarinėse patalpose. Tinka kasdieniam kalkių nuosėdų, muilo likučių, o taip pat riebalų šalinimui sanitarinėse patalpose. Apsaugo paviršius nuo vandens ir purvo, sudarydamas vandenį ir purvą atstumiančią plėvelę. Yra malonaus ir ilgai išliekančio kvapo. Atitinka santechnikos gamintojų rekomendacjas.
Koncentrato pH - apie 9
 
Tinka visiems vandeniui atspariems paviršiams ir daiktams valyti sanitarinėse patalpose: chromuota ir žalvarinė armatūra, keraminės ir emaliuotos kriauklės, vonios, dušo kabinos, klozetai jų sėdynės ir dangčiai, pertvaros, veidrodžiai, aliumininiai ir dažyti paviršiai, sienų ir grindų keraminės plytelės. Paviršiai kalkių pagrindu (pvz.marmuras) valomi Sanikal valikliu gali prarasti blizgesį.