gke Steri-Record® Dental-BMS Specialių sterilizuojamų krovinių kontrolės sistema

Krovinio kontrolės sistema Dental-BMS yra skirta odontologinių instrumentų sterilizacijos nuolatinei kontrolei (tikrinti kiekvienam kroviniui). Dental-BMS įtaisas imituoja sudėtingiausių odontologijos praktikoje naudojamų prietaisų (odontologinių antgalių) struktūrą. Įtaisas validuotas pagal sudėtingiausius odontologinius prietaisus (odontologinius antgalius). Įtaisas skirtas nustatyti kritinius fizikinius parametrus (temperatūrą, slėgį ir kt.), garų prasiskverbimą ir oro pašalinimą, į odontologijos instrumentų ir prietaisų sunkiausiai sterilizuojamas vietas. Visi sterilizuojami prietaisai prieš tai turi būti tinkamai išvalyti ir dezinfekuoti. Dental-BMS įtaisu taip pat tikrinamas garų prasiskverbimas, oro pašalinimas ir nesikondensuojančios dujos garuose, potencialūs nuotekiai sterilizacijos proceso metu (Bowie-Dick programos funkcija).

Pakuotė

Dental-BMS privalumai: Įtaisas pasižymi atsparumu ir ilgaamžiškumu. Įtaisas sudarytas iš atsparios plastikinės kapsulės, nerūdijančio plieno vamzdelio, ir kamštelio su laikikliu cheminiam indikatoriui. Įtaiso išorinė kapsulė bei kamštelis, pagaminti iš plastiko, atsparaus aukštai temperatūrai ir slėgiui.

Naudojant Dental-BMS krovinio kontrolės sistemą, užtikrinama tipinio odontologinių instrumentų (kietų, tuščiavidurių, akytų) krovinio sėkminga sterilizacijos kontrolė.

Paskirtis: Krovinio kontrolės sistema Dental-BMS yra skirta odontologinių instrumentų sterilizacijos nuolatinei kontrolei (tikrinti kiekvienam kroviniui). Dental-BMS įtaisas imituoja sudėtingiausių odontologijos praktikoje naudojamų prietaisų (odontologinių antgalių) struktūrą. Įtaisas validuotas pagal sudėtingiausius odontologinius prietaisus (odontologinius antgalius). Įtaisas skirtas nustatyti kritinius fizikinius parametrus (temperatūrą, slėgį ir kt.), garų prasiskverbimą ir oro pašalinimą, į odontologijos instrumentų ir prietaisų sunkiausiai sterilizuojamas vietas. Visi sterilizuojami prietaisai prieš tai turi būti tinkamai išvalyti ir dezinfekuoti. Dental-BMS įtaisu taip pat tikrinamas garų prasiskverbimas, oro pašalinimas ir nesikondensuojančios dujos garuose, potencialūs nuotekiai sterilizacijos proceso metu (Bowie Dick programos funkcija).

Įspėjimas! Naudojamos sistemos (įtaisas ir indikatorius) rezultatai laikomi teisingais tik dirbant su gke Steri-Record indikatoriais. Naudojant kitus indikatorius, gamintojas neatsako už sistemos ir rezultatų patikimumą.

Charakteristikos

Gamintojas
gke gmbh, Vokietija

Specifinė nuoroda

Jums taip pat gali patikti