Slapukai (angl. Cookies) – tai nedideli failai, kuriuos siunčia ir Jūsų kompiuteryje išsaugo svetainės, kuriose lankotės. Slapukai išsaugomi Jūsų naršyklės failų kataloge. Kitą kartą, kai lankysitės toje svetainėje, Jūsų naršyklė nuskaitys slapuką ir perduos informaciją atgal tai svetainei arba elementui, kuris iš pradžių nustatė tą slapuką.

Kai apsilankote mūsų tinklalapyje, norime pateikti informaciją ir funkcijas, pritaikytas patogiam svetainės naudojimui. Tam ir reikalingi slapukai. Jie padeda svetainę tobulinti ir padaryti ją vis patogesne.

Slapukai www.dezomeda.lt svetainėje skirti:

  • užtikrinti nuoseklų tinklapio veikimą.
  • siekiant užtikrinti Facebook įrankių veikimą Interneto tinklalapyje.
  • prekių krepšelio ir užklausų veikimui.
  • puslapio lankymo statistikos rinkimui.

Norėdami ištrinti visus savo kompiuteryje išsaugotus slapukus, skaitykite savo naršyklės gamintojo patiekiamas instrukcijas, kurias rasite naršyklės meniu spustelėję „Pagalba“. 

Slapukai padeda mums užtikrinti mūsų interneto svetainės veikimą, funkcionalumą, rinkti analitinę ir statistinę naršymo informaciją. Sutikdami su slapukais, leisite mums užtikrinti geriausią naršymo ir apsipirkimo patirtį.

Mes nenaudojame slapukų ar kitokių sekimo technologijų informacijai iš jūsų kompiuterio rinkti arba saugoti jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje, kuriuo naudodamiesi lankotės Interneto tinklalapyje, arba jūsų veiksmams internete sekti, kai nesate Mūsų Interneto tinklalapyje.

Mūsų Interneto tinklalapis taip pat naudoja kai kuriuos trečiųjų šalių įrankius, pavyzdžiui: „Google Analytics“, „Instagram“, „LinkedIn“, „Facebook“, ir šios trečiosios šalys taip pat gali naudoti slapukus per Mūsų Interneto tinklalapį.