Doku-L-Label ECO, 1 tipo cheminiai proceso indikatoriai dokumentacijai

Lipus cheminis išorinis proceso poveikio indikatorius, skirtas sterilizuotiems paketams atpažinti, privalomai informacijai surašyti, įklijuoti į dokumentus (krovinio registracijos korteles, žurnalus, paciento ligos istorijas ir kt.)

Popieriniai dvigubi lipūs indikatoriai (įvairių spalvų etiketės lipdukai), kurių matmenys 30mm x 20mm. Ant etiketės yra vietos informacijai užrašyti ir indikatorinių dažų juostą.

Atitikimas standartams: LST EN ISO 11140-1 I klasė.

Pakuotė

Indikatoriai skirti vandens garų, etileno oksido, formaldehido garų ir vandenilio peroksido sterilizacijai.

Indikatoriai yra dvigubo lipumo, naudojami sterilizuotiems paketams atpažinti, privalomai informacijai surašyti, įklijuoti į dokumentus (krovinio registracijos korteles, žurnalus, paciento ligos istorijas ir kt.).

Indikatorius atplėšiamas nuo ritinio ir priklijuojamas ant sterilizuojamų gaminių paketų rankiniu būdu arba spausdintuvu. Ant indikatoriaus surašomi duomenys: krovinio (įkrovos) numeris, sterilizacijos data, sterilumo galiojimo data, kt. Informacija ant indikatoriaus rašoma ranka arba rankiniu spausdintuvu. Indikatoriai naudojami sterilizuojamiems paketams pažymėti, kad atskirti sterilizuotus nuo nesterilizuotų. Po sterilizacijos indikatorių galima klijuoti į paciento dokumentus, žurnalus, krovinio regsitracijos korteles ir kt.

Doku-L-Label indikatorių rūšys:

Doku-L-D-Label skirtas sočiųjų vandens garų sterilizacijai

Doku-L-E-Label skirtas sterilizacijai EO

Doku-L-F-Label skirtas sterilizacijai FO

Doku-L-W-Label skirtas vandenilio peroksido/plazmos sterilizacijai

REF 000-873 EDS

Specifinė nuoroda

Jums taip pat gali patikti