SPRAY OFF servetėlės impregnuotos alkoholiu

Kaina

8,35 €

6.9 € be PVM

Pristatysime per 1–4 darbo dienas.

SPRAY OFF  valymo ir dezinfekavimo servetėlės impregnuotos alkoholiniu dezinfektantu. Veikia bakterijas, mieles, grybelius, tuberkuliozės mikrobakterijas (įsk. M. terrae, M. avium), BVDV/vaccinia (įsk. HCV, HBV/ŽIV), Adeno, Polyoma/S40, Polio ir Noro virusus, MRSA. Servetėlės skirtos alkoholiui atspariems paviršiams ir objektams, taip pat medicinos priemonėms, esančioms pacientų aplinkoje klinikose, gydytojų kabinetuose, ambulatorijose, slaugos ir socialinės globos įstaigose.Taip pat tinka objektų ir paviršių dezinfekcijai grožio salonuose, skalbyklose, mokyklose, maisto gamybos ir ruošimo vietose, viešojo maitinimo objektuose, pramonės įmonėse, veterinarijos klinikose ir panašiose įstaigose.

Servetėlės išmatavimas: 15x20cm
Ekspozicijos laikas:  60s.
Talpoje: 150 servetėlių

Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

(Dėl didesnių kiekių įsigyjimo kreiptis asmenine žinute info@dezomeda.lt arba užpildyti užklausos formą nurodant koks kiekis domina)

Pakuotė
Kiekis
Yra sandėlyje

Iki nemokamo pristatymo liko: 145,00 €

SPRAY OFF  valymo ir dezinfekavimo servetėlės impregnuotos alkoholiniu dezinfektantu. Veikia bakterijas, mieles, grybelius, tuberkuliozės mikrobakterijas (įsk. M. terrae, M. avium), BVDV/vaccinia (įsk. HCV, HBV/ŽIV), Adeno, Polyoma/S40, Polio ir Noro virusus, MRSA.

Servetėlės skirtos alkoholiui atspariems paviršiams ir objektams, taip pat medicinos priemonėms, esančioms pacientų aplinkoje klinikose, gydytojų kabinetuose, ambulatorijose, slaugos ir socialinės globos įstaigose.Taip pat tinka objektų ir paviršių dezinfekcijai grožio salonuose, skalbyklose, mokyklose, maisto gamybos ir ruošimo vietose, viešojo maitinimo objektuose, pramonės įmonėse, veterinarijos klinikose ir panašiose įstaigose.


Ekspozicijos laikas:  60s.
Talpoje: 150 servetėlių

601351

Specifinė nuoroda