STERISOL rankų odos dezinfektantas

Pakuočių talpos: 700 ml, 50ml
Higieninei ir chirurginei rankų dezinfekcijai sveikatos priežiūros ir visuomeninės paskirties įstaigose (operacinėse, odontologijos kabinetuose, priėmimo kambariuose, slaugos centruose, socialinės globos ir rūpybos įstaigose, grožio salonuose, visuomeninio maitinimo įstaigose it kt.)

Naudojamas: higieninei ir chirurginei rankų dezinfekcijai sveikatos priežiūros ir visuomeninės paskirties įstaigose (operacinėse, odontologijos kabinetuose, priėmimo kambariuose, slaugos centruose, socialinės globos ir rūpybos įstaigose, grožio salonuose, visuomeninio maitinimo įstaigose it kt.).

Su odos priežiūros priemone – gliceroliu, pH neutrali, vidutinio lygio antimikrobinė medžiaga, pasižyminti plačiu veikimo spektru: baktericidiniu (TB), fungicidiniu, virucidiniu (ŽIV, HBV, Rota, Papova). Ekspozicijos laikas ne daugiau: MRSA – 30 s., TB – 30 s., Rota virusui – 15 s.

Priemonės talpa, dozavimo pompa yra vienkartinio naudojimo, sistema ekonomiška – dozavimo įrenginys yra įtaisytas produkto pakuotėje, nereikalingas jo valymas, dezinfekavimas.

Vieno paspaudimo dozė – ne daugiau 0,5 ml priemonės, dozavimo sistema higieniška – su apsauginiais vožtuvais (priedais), apsaugančiais nuo išorės teršalų patekimo, talpos iš polietileno, po panaudojimo biologiškai suyra aplinkoje.

Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Charakteristikos

Gamintojas
Sterisol AB, Švedija
Pakuočių talpos
700 ml

Jums taip pat gali patikti