STERISOL rankų odos dezinfektantas

Kaina

7,50 €

6.2 € be PVM

Pristatysime per 1–4 darbo dienas.

Higieninei ir chirurginei rankų dezinfekcijai sveikatos priežiūros ir visuomeninės paskirties įstaigose (operacinėse, odontologijos kabinetuose, priėmimo kambariuose, slaugos centruose, socialinės globos ir rūpybos įstaigose, grožio salonuose, visuomeninio maitinimo įstaigose it kt.)

Sterisol sistemos pagrindas yra hermetiški ir bakterijoms atsparūs maišeleliai, kurie pašalina konservantų poreikį daugelyje produktų. Tai reiškia, kad galime pasiūlyti aukščiausios kokybės odos priežiūros produktus, kurie sumažina odos problemų riziką, net jei darbe turite reguliariai plauti ir dezinfekuoti rankas.


(Dėl didesnių kiekių įsigyjimo kreiptis asmenine žinute info@dezomeda.lt arba užpildyti užklausos formą nurodant koks kiekis domina)

Talpa
Kiekis
Yra sandėlyje

Iki nemokamo pristatymo liko: 145,00 €

Naudojamas: higieninei ir chirurginei rankų dezinfekcijai sveikatos priežiūros ir visuomeninės paskirties įstaigose (operacinėse, odontologijos kabinetuose, priėmimo kambariuose, slaugos centruose, socialinės globos ir rūpybos įstaigose, grožio salonuose, visuomeninio maitinimo įstaigose it kt.).

Su odos priežiūros priemone – gliceroliu, pH neutrali, vidutinio lygio antimikrobinė medžiaga, pasižyminti plačiu veikimo spektru: baktericidiniu (TB), fungicidiniu, virucidiniu (ŽIV, HBV, Rota, Papova). Ekspozicijos laikas ne daugiau: MRSA – 30 s., TB – 30 s., Rota virusui – 15 s.

Priemonės talpa, dozavimo pompa yra vienkartinio naudojimo, sistema ekonomiška – dozavimo įrenginys yra įtaisytas produkto pakuotėje, nereikalingas jo valymas, dezinfekavimas.

Vieno paspaudimo dozė – ne daugiau 0,5 ml priemonės, dozavimo sistema higieniška – su apsauginiais vožtuvais (priedais), apsaugančiais nuo išorės teršalų patekimo, talpos iš polietileno, po panaudojimo biologiškai suyra aplinkoje.

Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

4106

Charakteristikos

Gamintojas
Sterisol AB, Švedija
Pakuočių talpos
700 ml

Specifinė nuoroda

Jums taip pat gali patikti