DISOMAN- Veiksmingas ir stipriai koncentruotas indų ploviklis plauti rankomis

Talpa: 1L arba 5L
Ypač veiksminga, stipriai koncentruota skysta priemonė su neutraliu pH rodikliu skirta indų plovimui rankomis.
Šalina įvairios kilmės nešvarumus, veiksmingai šalina riebalinius nešvarumus, neagresyvus valomų daiktų paviršiams.
Disoman yra stipriai koncentruotas, tirštas ir labai ekonomiškas naudojant be dažomųjų ir kvapiųjų medžiagų. Dėl ekologiškai saugios sudėties, Disoman suteiktas Europos Sąjungos Eco-ženklas.
Tinka plauti rankomis indus, stiklą, valgomuosius įrankius, puodus, keptuves, ir visus kitus plaunamus virtuvinius paviršius ir daiktus.

Ypač veiksminga, stipriai koncentruota skysta priemonė su neutraliu pH rodikliu skirta indų plovimui rankomis. Šalina įvairios kilmės nešvarumus, veiksmingai šalina riebalinius nešvarumus, neagresyvus valomų daiktų paviršiams. Dėl ypatingo specialių aktyviujų medžiagų derinio Disoman atitinka maisto pramonės gamybos ir perdirbimo keliamus reikalavimus, švelnus rankoms. Disoman yra stipriai koncentruotas, tirštas ir labai ekonomiškas naudojant be dažomųjų ir kvapiųjų medžiagų. Dėl ekologiškai saugios sudėties, Disoman suteiktas Europos Sąjungos Eco-ženklas.
Koncentrato pH - apie 7.
 
Tinka plauti rankomis  indus, stiklą, valgomuosius įrankius, puodus, keptuves, ir visus kitus plaunamus virtuvinius  paviršius ir daiktus.