OXYCAL- Sanitarinis valiklis su oro gaiviklio efektu

Naujos kartos rūgščių mišinys kombinuotas su aktyviojo deguonies komponentais leidžia atlikti greitą valymą įskaitant balinimo efektą visose sanitarinių patalpų drėgnose vietose. Oksidacinis aktyviojo deguonies efektas neutralizuoja nemalonius kvapus ir pagerina oro kokybę, panašiai kaip oro gaiviklio efektas. Dėka aktyviojo deguonies balinamojo efekto, pastoviai naudojant Oxycal, patamsėjimai ir pablukimai išnyks. Ypatingai tinka naudoti intensyviai lankomoms vietose, tokiose kaip oro uostai ir geležinkelio stotys.

Koncentrato pH: apie 1.5

Tinka valyti rūgštims ir vandeniui atsparius paviršius ir daiktus sanitarinėse patalpose, tokius kaip keraminės sienų ir grindų plytelės, kriauklės, unitazai, pisuarai pagaminti iš keramikos, porceliano, ar nerūdijančio plieno ir visus paviršius kur reikalingas lengvas nukalkinimas kombinuojant su balinimu ir oro gaivinimu.

Dėmesio: netinka valyti daiktus ir paviršius pagamintus iš poliamido, emaliuotus praustuvus ir vonias bei turinčius kalkių sudėtyje (marmurinius) paviršius.

Pakuotė: 1L

Talpa
j403001

Specifinė nuoroda

Jums taip pat gali patikti