Kiehl-Omni-fresh aktyvus valiklis su neutraliu pH, šalina nemalonius kvapus

Kaina

19,65 €

16.24 € be PVM

Pristatysime per 1–4 darbo dienas.

Aktyvus valiklis su neutraliu pH, kuris ne tik šalina nemalonius kvapus inensyviai lankomose sanitarinėse zonose (visuomeniniai tualetai ar traukinių tualetai), bet ardo juos mikrobiologiniame lygyje. Apdorotas Kiehl-Omni-fresh valikliu paviršius tuo pačiu metu yra ir valomas. Reguliarus valiklio Kiehl-Omni-fresh naudojimas, neleidžia pakartotinai atsirasti nemaloniems kvapams. Priemonę galima naudoti maisto sandėliavimo ir perdirbimo patalpose.

Koncentrato pH: apie 9

Tinka visiems vandeniui atspariems paviršiams, daiktams ir grindims. Ypač tinka naikinant nemalonius kvapus intensyviai lankomuose visuomeniniuose tualetuose (tame tarpe traukiniuose), sanitarinėse patalpose, valant šiukšliadėžes, šiukšlių konteinerius.

Taip pat tinka valyti kiliminę dangą ir baldų apmušalus.

Talpa
Kiekis
Yra sandėlyje

Iki nemokamo pristatymo liko: 145,00 €

NAUDOJIMO BŪDAS

Paviršiai, kurie liečiasi su maistu turi būti praplaunami karštu geriamuoju vandeniu (40°C-60°C, 8-16 l/ m²) po valymo kelis kartus.

Pirminis valymas: 200-400 ml į 4 l šalto vandens.

Sudrėkinti paviršių paruoštu tirpalu ir plauti su kempine, mopu arba šluoste. Leisti paviršiui išdžiūti. Neperplauti paviršiaus švariu vandeniu ir nešluostyti sausai.

Esant būtinybei, valymą pakartoti.

Įprastinis valymas (grindų/paviršių valymas): 100-200 ml į 8 l šalto vandens.

Valant tuščią šiukšlių konteinerį, gausiai apipurkšti konteinerio vidinę pusę neskiestu Kiehl-Omni-fresh ir būtinai uždaryti dangčiu.

Esant būtinybei, galima valiklį pilti į dalinai pripildytą konteinerį. Valant nuotekų vamzdžius, įpurkšti kelis kartus valiklio iš butelio.

j252105_01

Specifinė nuoroda

Jums taip pat gali patikti