GRASSET - riebalus šalinanti priemonė

Talpa: 1L arba 5L
Šarminis, greitai veikiantis valiklis, skirtas riebaliniams ir baltyminiams gyvulinės ir augalinės kilmės nešvarumams šalinti. Tinka naudoti su šaltu ir šiltu vandeniu ir puikiai apsaugo nuo korozijos. Tinka plauti vandeniui ir šarmams atsparius paviršius: grindis, sienas, maisto ruošimo patalpas tokias kaip: valgyklų virtuvės, pieninės, sūrinės, kepyklos, kavinės, ligoninės, viešbučiai ir t.t. Tinka dirbti mašinomis putų išpurškimo būdu. Dėl antikorozinių savybių Grasset galima naudoti anoduotam aliuminiui valyti.

Šarminis, greitai veikiantis valiklis, skirtas aliejaus, riebalų ir baltymų nuosėdas gyvulinės ir augalinės kilmės baltymų nuosėdoms šalinti. Tinka naudoti su šaltu ir šiltu vandeniu ir pukiai apsaugo nuo korozijos. Priemonės sudėtyje yra medžiagos leistinos maisto ruošimo zonose.
Koncentrato pH - apie 13
 
Tinka plauti vandeniui ir šarmams atsparius paviršius: grindis, sienas, maisto paruošimo zonas tokias kaip: valgyklų virtuvės, pieninės, sūrinės, kepyklos, kavinės, ligoninės, viešbučiai ir t.t. Tinka dirbti mašinomis putų išpurškimo būdu. Dėl antikorozinių savybių Grasset galima naudoti anoduotam aliuminiui valyti. Nenaudoti ant  šarmams neatsparių paviršių (linoleumo, lakuotų paviršių ir pan.)

Specifinė nuoroda