Beta Guard / Beta Guard NEU (koncentratas) valymui ir dezinfekcijai

Talpa: 2L arba 5L
Poveikis: baktericidinis, fungicidinis, tuberkuliocidinis (įskaitant M.Terrae), virusus inaktyvuojantis (įskaitant HBV, HIV, BVDV-HCV, Vaccinia, paukščių gripo virusus), kt.

Beta Guard / Beta Guard NEU paviršių dezinfektantas su puikiomis valymo savybėmis, be aldehidų ir fenolių, kurio pagrindą ketvirtinių amonių junginiai. Skirtas drėgmei ir šluostymui atspariems paviršiams bei mirkymui. Ideali priemonė, kur yra didelis užterštumas bei kvapas. Tinka maisto gamybos ir paruošimo vietose. Tinka visiems dozavimo prietaisams. Geras medžiagu suderinamumas. Ekonomiškas dėl mažų koncentracijų.

Poveikis: baktericidinis, fungicidinis, tuberkuliocidinis (įskaitant M.Terrae), virusus inaktyvuojantis (įskaitant HBV, HIV, BVDV-HCV, Vaccinia, paukščių gripo virusus), kt. 

Beta Guard paviršių dezinfektantas su puikiomis valymo savybėmis, be aldehidų ir fenolių, kurio pagrindą ketvirtinių amonių junginiai. Skirtas drėgmei ir šluostymui atspariems paviršiams bei mirkymui. Ideali priemonė, kur yra didelis užterštumas bei kvapas. Tinka maisto gamybos ir paruošimo vietose. Tinka visiems dozavimo prietaisams. Geras medžiagu suderinamumas. Ekonomiškas dėl mažų koncentracijų.

Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Charakteristikos

Gamintojas
Laboratorium Dr. Deppe, Vokietija
Pakuočių talpos
2 L

Jums taip pat gali patikti